SZUKAJ WYDARZENIA

1 Rodzinny Walking z wózkiem na orientację

AKTUALNOŚCI DOTYCZĄCE WYDARZENIA

Nowi patroni medialni
2014-09-30

Witamy nowych patronów medialnych 1 Rodzinnego Walking z wózkiem na orientację w Katowicach: eBobas.pl, egodziecka.pl i sportowarodzina.pl.

 
Aktualna ilość zgłoszeń: 46 z 50

1 Rodzinny Walking z Wózkiem na orientację to idealna propozycja dla rodzin, które w niedzielne przedpołudnie chcą aktywnie spędzić czas z dzieckiem. Niespełna 3700 m spacer ukaże atrakcyjne zakątki Doliny 3 Stawów w Katowicach, podczas którego rodzice będą musieli wykazać się spostrzegawczością oraz umiejętnością współpracy drużynowej podczas rozwiązywania specjalnie przygotowanego przez Organizatorów Quizu.

W trakcie Walkingu Partnerzy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek, które będą częścią zmagań o główne nagrody, m.in.: drewniane zabawki, książki oraz gadżety ufundowane przez patronów medialnych.

1 Rodzinny Walking z Wózkiem na orientację to jedno z wielu Wydarzeń tworzonych przez Impresariat Muzyczny Concerto, który jako cel stawia wychowanie poprzez Kulturę, zwłaszcza kulturę muzyczną. A w przypadku tego Wydarzenia wychowuje przez kulturę spędzania wolnego czasu i kulturę fizyczną.

Zatem pociechy do wózków, pieluchy do torby i startujemy 12 października o godzinie 11:00 z Placu Żołnierza Polskiego przy ulicy Granicznej w Katowicach. Dla wszystkich uczestników Organizatorzy przygotowali pamiątkowe dyplomy.

Dla bezpiecznego przeprowadzenia Wydarzenia zainteresowanych prosimy o rejestrację uczestnictwa w panelu – „zgłoszenie uczestnictwa”.

 

Pozostaw swój e-mail, a poinformujemy Cię o szczegółach (boks po prawej stronie).

 

sponsor główny
opiekun
sponsorzy wspierający
 
   
Patroni medialni
 
 
 
UPŁYNĘŁO
3337 dni
12października
 

Kontakt z organizatorem:

Impresariat Muzyczny CONCERTO (IMC)

Impresariat Muzyczny CONCERTO (IMC)

PL 40-017 Katowice
ul. Graniczna 27
tel./fax (32) 700 12 30
email: biuro@bujnowicz.pl
NIP: 626-211-54-28
REGON: 273478885