SZUKAJ WYDARZENIA

Zimowe Półkolonie Muzyczne - turnus gitarowy

Zimowe Półkolonie Muzyczne to oferta zajęć umuzykalniających oraz rozwoju własnej osobowości skierowana do dzieci i młodzieży od 6 do 13 roku życia.

Uczestnicy nie tylko nauczą się grać na różnych instrumentach i śpiewać utwory z repertuaru dziecięcego, lecz także będą miały okazję uczestniczyć w treningach interpersonalnych kształtujących właściwe postawy oraz podnoszących samoocenę. Wszystko, co potrzebne przyszłym muzycznym gwiazdom. Całość zakończy wspólny koncert.

Ponadto w planie turnusu prelekcje tematyczne, gry i zabawy muzyczne, a także chwila na relaks. Gwarantujemy opiekę z aktywnym wypoczynkiem.

Nasze półkolonie to dowód, że zima w mieście nie musi być nudna. Wiemy jak sprawić, aby dziecku czas minął szybko, a przy tym kreatywnie.

Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane przeżycia!

 

Więcej informacji pod numerm: +48 669 944 885 lub e-mail b.bezeglow@bujnowicz.pl

 

PROGRAM – I TURNUS (GITAROWY) – 2-6 luty 2015

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy uczestnicy turnusów mają zapewnione wyżywienie?

Tak. W cenie półkolonii wliczony jest obiad. Drugie śniadanie uczestnicy powinni przynieść ze sobą. Na jego konsumpcję będzie przewidziana stosowna przerwa. Wszelkie napoje oraz woda mineralna jest zapewniona przez organizatorów.

Trening interpersonalny? Czy to dobry pomysł dla tak małego dziecka?

Ideą półkolonii jest rozwój. Zarówno umiejętności muzycznych jak i osobowościowy. Dzięki połączeniu muzyki z naturalnym środowiskiem dziecka jakim jest zabawa, możemy prowadzić warsztatowe zajęcia, które rozwijają także poczucie własnej wartości. Stąd zajęcia z rękodzieła, na których wykonamy instrument muzyczny w grupie, zajęcia aktorskie, na których wcielimy się w jakąś rolę i odegramy scenkę, autopromocja, przez którą rozumiemy zaprezentowanie swojego dzieła przed pozostałymi uczestnikami i docenianie przez innych, etc. Rozwiewam wątpliwości – nie będą to żadne wykłady, a wręcz przeciwnie – czysta i szczera zabawa niosąca za sobą ważne przesłanie.

Czy moje dziecko, które ma 13 lat nie będzie nudzić się z 6-cio latkiem?

Nie. Forma blokowa zajęć pozwala nam podzielić uczestników na mniejsze grupy. Stąd nie ma obaw przed różnicą wieku, czy też umiejętności, np. w przypadku gry na instrumencie.

Moje dziecko gra już kilka lat na instrumencie. Czy zajęcia muzyczne nie będą dla niego nużące ze względu na dzieci, które jeszcze nigdy nie grały na instrumencie?

Nie. Półkolonie nie są kursem muzycznym i nie będziemy na nich realizować materiału z zajęć w Szkole Muzycznej YAMAHA, czy jakiejkolwiek innej placówce. Dzięki różnicy umiejętności uczestników możemy bawić się instrumentacją muzyczną. Dzieci posiadające większe umiejętności zagrają trudniejsze partie w utworze, a także spełnią rolę wychowawczą przy nauczaniu. Wszystko w myśl „zabawy z muzyką”.

Czy dzieci mają zapewnioną opiekę medyczną?

Tak. Opiekę medyczną w ramach turnusów pełnią lekarze pediatrzy podstawowej opieki zdrowotnej Centrum Medycznego Graniczna w Katowicach, które jest oddalone o niespełna 200 m od siedziby Akademii Artystycznej. W razie nagłego wypadku uczestnik wraz z opiekunem będzie mógł skorzystać z opieki Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego. Uczestnicy będą również posiadać ubezpieczenie NNW na kwotę 10.000 PLN.

Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z organizatorem.

UPŁYNĘŁO
2860 dni

02lut

06lut

 

Kontakt z organizatorem:

Impresariat Muzyczny CONCERTO (IMC)

Impresariat Muzyczny CONCERTO (IMC)

PL 40-017 Katowice
ul. Graniczna 27
tel./fax (32) 700 12 30
email: biuro@bujnowicz.pl
NIP: 626-211-54-28
REGON: 273478885