SZUKAJ WYDARZENIA

Piknik Rodzinny i Koncerty Końcoworoczne

Zapraszamy wszystkie rodziny na Piknik Rodzinny połączony z koncertami Końcoworocznymi Uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA w Katowicach.

Dla wszystkich zainteresowanych podajemy kilka przydatnych informacji:

 1. Wydarzenie odbywa się 31 maja w niedzielę w muszli koncertowej w przepięknym zielonym i ogrodzonym parku należącym do Miejskiego Domu Kultury w Katowicach - Giszowcu, Plac pod Lipami nr 1.
 2. Udział w Pikniku jest bezpłatny! Wszyscy uczniowie mogą zaprosić na koncert (oraz do korzystania z atrakcji i zabaw) swoje rodzeństwo, rodzinę i znajomych .
 3. Startujemy o godzinie 10:30. Koniec planujemy na "okolice" godziny 18:30.

W tych godzinach odbędą się:

Koncerty (ponieważ jest to piknik czasy rozpoczęcia koncertów są tylko orientacyjne, prosimy wziąć poprawkę +/- 15 minut)

 • 16:30/Ew.17:00 gitarzyści elektryczni i basowi, wokaliści, perkusiści .
 • 14:00 uczniowie programów JMC, JXC, JAC, FKK, FK, VO, PE,
 • 12:15 uczniowie programów JMC, JXC, JAC, FKK, FK, VO, PE,
 • 10:30 uczniowie programów JMC, JXC, JAC, FKK, FK, PE,

UWAGA! Harmonogramy koncertów dołączone są w załącznikach, prosimy o sprawdzenie kiedy kto występuje. Kolejność występów może ulec nieznacznym zmianom.
Jeżeli ktoś nie znajduje się, prosimy o zwrotny mail. Prosimy o ubranie dzieci w stroje luźne - adekwatne do pikniku :)

Zabawy:

 • 11:30 - 14:30 najmłodszych Uczniów (Szkraby, Niemowlaki) zapraszamy na 30 minutowe zabawy z muzyką, wg programów Yamaha, które odbędą się POD NAMIOTEM za sceną (o godzinach: 11:30, 12:30, 13:30, 14:30);
 • 10:30 - 18:00 wszystkich Uczniów zapraszamy do korzystania z darmowych atrakcji: DMUCHANEGO ZAMKU, ZJEŻDŻALNI, SUCHEGO BASENU, SAMOCHODZIKÓW.
  * Atrakcje są dostępne dla Uczniów cały dzień, więc nie powinna mieć miejsca sytuacja, że ktoś nie zdąży z nich skorzystać.
  * Wszystkie dzieci mają wstęp wolny.
  * Zasada OBOWIAZUJĄCA PODCZAS korzystania z atrakcji: zmiana uczestników na urządzeniach będzie odbywać się co 7 minut.
  Urządzenia będą dodatkowo ogrodzone. Przez wejście, co 7 minut będzie wpuszczana 15-20 osobowa grupa dzieci, która będzie mogła korzystać z urzadzeń. Po 7 minutach grupa dzieci będzie proszona o zejście z urządzeń, a następna grupa dzieci wejdzie. Prosimy, aby na teren zagrodzony wchodziły tylko dzieci. Wyjątek stanowią niemowlaki. Z nimi do suchego basenu będą mogli wchodzić rodzice.
  Mamy nadzieję, że taka organizacja usprawni korzystanie z atrakcji.
  Apelujemy do Państwa-Rodziców o cierpliwość. W związku z tym, że nasza szkoła skupia wielu uczniów, czas oczekiwania w kolejce jest nie do wyeliminowania.

Inne:

 • prezentacja Perkusji Marszowej przez muzyka Orkiestry Wojskowej – st. sierż. Bartłomieja Królikowskiego, podczas której dzieci będą mogły poznać sposoby gry na instrumentach marszowych.

 

Podczas pikniku jak zwykle będzie można zakupić: lody gałkowe, napoje oraz kiełbaski, które dostarczać będzie Restauracja “PUB 36” z Katowic - Giszowca oraz kolorową i wielosmakową watę cukrową, którą kręcić dla nas będzie Pan Marian Stolecki.

Zachęcamy gorąco do zabrania ze sobą koców piknikowych, na których będziecie mogli spokojnie usiąść, odpocząć, wysłuchać koncertów (pogodę mamy zamówioną).

W przypadku niepogody koncerty zostaną przeniesione do Sali Koncertowej MDK Giszowiec, a dmuchane atrakcje będą na zewnątrz pod wiatą.

 

UPŁYNĘŁO
2435 dni
31maja
 

Kontakt z organizatorem:

Szkoła Muzyczna YAMAHA

Szkoła Muzyczna YAMAHA

PL 40-018 Katowice
ul. Sowińskiego 5A
tel./fax (32) 327 57 18
email: biuro@yamahakatowice.pl
NIP: 626-211-54-28
REGON: 273478885