Muzyka kształtuje człowieka - wywiad z Barbarą Pach
Aktualność, data publikacji: 2016-02-03

"Chciałabym, aby moi synowie byli dobrymi ludźmi, o szlachetnym sercu, wrażliwymi na potrzeby innych i solidnie wykonującymi swoje obowiązki" - wywiad z Barbarą Pach, nauczycielem w katowickiej Szkole Muzycznej YAMAHA.

Spotkanie wigilijne pracowników Grupy BUJNOWICZ
Wydarzenie, data publikacji: 2015-12-22

We wtorek 22 grudnia 2015r. odbyło się świąteczne spotkanie personelu Grupy BUJNOWICZTM. Mniej formalna atmosfera spotkania pozwoliła na poznanie się od nieco innej strony.

22grudnia
Kolacja Wigilijna pracowników BUJNOWICZ Konsorcjum
Wydarzenie, data publikacji: 2014-12-19

19 grudnia w Best Western Premier Hotel**** odbyła się Kolacja Wigilijna pracowników BUJNOWICZ Konsorcjum oraz Szkoły Muzycznej YAMAHA.

19grudnia
Witamy nowy personel
Aktualność, data publikacji: 2014-09-01

Miło nam poinformować, że do personelu BUJNOWICZ Konsorcjum dołączyły cztery nowe prelegentki audycji muzycznych.

Spotkanie integracyjne– Mistrzostwa Pracowników BUJNOWICZ Konsorcjum w Bowlingu
Wydarzenie, data publikacji: 2014-04-11

11.04.2014 roku pracownicy BUJNOWICZ Konsorcjum spotkali się w Bowling Station – w Centrum Sportowym Bażantowo na corocznych Mistrzostwach w Bowlingu. Klimatyczne wnętrze urządzone na wzór angielskiego metra, dobry nastrój pracowników i duch walki sprawił, że zabawa była naprawdę udana. Mistrzem w Bowlingu został w tym roku nasz nowy pracownik Bartosz Bezegłów. Zwycięzca otrzymał praktyczny kubek „Mistrza prac wszelakich”, który ma mu przypominać o wygranej. Dobrej zabawie towarzyszyło smakowanie przepysznej pizzy :-)

11kwietnia
Wyjazd integracyjno – szkoleniowy z rodzinami
Wydarzenie, data publikacji: 2013-05-18

To już kolejne spotkanie pracowników BUJNOWICZ Konsorcjum. Było ono jednak wyjątkowe, ponieważ zaprosiliśmy do udziału również naszych najbliższych. Dopisała nam fantastyczna pogoda, dzięki czemu mogliśmy spędzić dużo czasu pod gołym niebem otoczeni wspaniałym górskim krajobrazem. Gościliśmy w bardzo rodzinnym i uroczym ośrodku Betania w Bielsku – Białej Wapnienicy.

18maja
Mistrzostwa w Bowlingu o Puchar BUJNOWICZ Konsorcjum
Wydarzenie, data publikacji: 2013-03-08

W piątek 8.03.2013 r. w klubie Hokus Pokus w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Pracowników w Bowlingu o Puchar BUJNOWICZ Konsorcjum. Było to nie lada wydarzenie. Walka była zacięta, wszyscy od wielu tygodni podnosili sprawność swoich mięśni, aby w piątek stawić się w najlepszej formie. Każdy z uczestników otrzymał niezwykłą nagrodę - uścisk dłoni szefa uwieczniony w ramce. Niezwykłej grze towarzyszyła wspaniała zabawa.

08marca
 
© 1997-2016 Grupa BUJNOWICZ.
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Grupy BUJNOWICZ. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Grupy BUJNOWICZ lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Close
Close

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.