Studenci i Absolwenci

 
 • Praktyki studenckie

  Początkiem kariery zawodowej w BUJNOWICZ Konsorcjum powinna być praktyka studencka bądź staż.

  Celem praktyk studenckich jest skonfrontowanie nabytej w trakcie studiów wiedzy fachowej z rzeczywistością biznesową. Praktykanci otrzymują w naszej Firmie możliwość zastosowania wiedzy teoretycznej uzyskanej w toku studiów w codziennej praktyce zawodowej.

  Oferujemy bezpłatne praktyki biznesowe (w wielu domenach działalności Firmy), praktyki pedagogiczne (edukacja muzyczna), praktyki artystyczne, praktyki terapeutyczne, praktyki psychologiczne i inne.

  Program Praktyk w BUJNOWICZ Konsorcjum obejmuje:

 • Praktyki grupowe
  realizowane we współpracy ze szkołami i uczelniami

 • Praktyki indywidualne

 • Praktyki dyplomowe

 • Staże

  W BUJNOWICZ Konsorcjum można odbyć staż zawodowy.

  To forma nauki polegająca na zdobywaniu wiedzy w miejscu pracy. Może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, czyli osobę, która uczy go zawodu. Odbywa się bez nawiązania stosunku pracy pomiędzy stażystą, a pracodawcą.

 • Kontakt

  Imię i Nazwisko

  Telefon

  E-mail

  Treść wiadomości

© 1997-2016 Grupa BUJNOWICZ.
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Grupy BUJNOWICZ. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Grupy BUJNOWICZ lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Close
Close

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.