Kogo szukamy?

 
  • LUDZI Z PASJĄ i CHARAKTEREM, o silnym kręgosłupie moralnym i frapujących zainteresowaniach, którzy podzielają naszą MISJĘ, WIZJĘ i SYSTEM WARTOŚCI.

  • PASJONATÓW osobiście zaangażowanych w rozwój naszej Organizacji, gotowych pracować na sto procent swoich możliwości  dla Firmy, Zespołu, … dla Siebie.

  • WYJĄTKOWYCH OSÓB nastawionych na ciągłe uczenie się i rozwój własnych kompetencji, umiejących pracować w zespole pracowniczym złożonym z ludzi o różnych charakterach, postawach i oczekiwaniach życiowych.

  • ODPOWIEDNICH KANDYDATÓW zdeterminowanych do osiągania wysokich wyników, wytrwałych i zdyscyplinowanych w dążeniu do celu, gotowych do podejmowania nowych wyzwań i skalkulowanego ryzyka, potrafiących pracować pod presją (czasu, opinii, etc.).

  • ODPOWIEDZIALNYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW o fachowej wiedzy, wysokich kwalifikacjach i wysokim poziomie motywacji do osiągania sukcesów, z którymi będziemy mogli realizować cele. 

  • PROFESJONALISTÓW z inicjatywą, doskonale wykonujących swoją pracę lub powierzone zadania.

Aby dostać się do naszego zespołu musisz przejść proces selekcji i dopełnić kilku formalności.

© 1997-2016 Grupa BUJNOWICZ.
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Grupy BUJNOWICZ. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Grupy BUJNOWICZ lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Close
Close

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.